۳۵۷ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای شاهین‌شهر و میمه کاندید شده‌اند/۱۲۱ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شد/۲۸ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات شاهین‌شهر و میمه مشارکت دارند/تبلیغات نامزدها از ۲۴ امشب شروع شد

۳۵۷ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای شاهین‌شهر و میمه کاندید شده‌اند/۱۲۱ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شد/۲۸ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات شاهین‌شهر و میمه مشارکت دارند/تبلیغات نامزدها از ۲۴ امشب شروع شد

علیرضا بصیری جزی امشب در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویاآنلاین، به‌عنوان فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شاهین‌شهر و میمه با تبریک ایام سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله(عج)، اظهار کرد: برای برگزاری انتخابات الکترونیکی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر ۷۹ شعبه تمام مکانیزه پیش‌بینی‌شده است که از این تعداد ۷۸ شعبه اخذ رأی الکترونیکی به‌صورت ثابت و ۱ صندوق سیار در انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر خواهد بود.

وی با تأکید بر حضور مردم در اول وقت جهت اخذ رأی افزود : تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری در شهرستان شاهین‌شهر و میمه اندیشیده شده است.

نماینده کاروان تدبیر و امید در شاهین‌شهر و میمه ادامه داد:در شهرستان شاهین‌شهر و میمه از مجموع تعداد ۳۵۷ نفر کاندید ثبت‌نام‌شده ، تعداد ۲۴۲ نفر در شهرها و۱۱۵ نفر در روستا جهت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴۳  نفر خانم هستند.

وی در ادامه گفت: تعداد ۱۲۱ شعبه اخذ رأی در شهرستان پیش‌بینی‌شده است که از این تعداد ۱۰۳ شعبه در بخش مرکزی و ۱۸ شعبه در بخش میمه هست.

بصیری جزی بیان داشت: نزدیک به ۲۸ هزار نفر عامل انسانی در امر برگزاری انتخابات مشارکت دارند و تعداد واجدین شرایط رأی دادن در این شهرستان حدود ۱۴۱ هزار نفر می‌باشند.

وی یادآور شد: تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها از ساعت ۲۴ امشب شروع‌شده است، و نامزدهای  پنجمین دوره‌ی انتخابات  شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌توانند به مدت یک هفته  از ۲۱ تا ۲۷  اردیبهشت‌ماه تبلیغات خود را انجام دهند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: زمان تبلیغات  پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۷ اردیبهشت‌ماه به پایان می‌رسد و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top