برای امسال؛

۷۷ پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت و دهه فجر در شاهین‌شهر و میمه آماده بهره‌برداری است

فرماندار شاهین‌شهر و میمه گفت: برای امسال در سطح این شهرستان نزدیک به ۷۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌بر ۱۶۳ میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره‌برداری در هفته دولت و همچنین برای دهه مبارک فجر می‌باشد.

علیرضا بصیری جزی ظهر امروز اول شهریورماه ۱۳۹۷ در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در شاهین‌شهر اصفهان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت ازجمله شهیدان رجایی و باهنر و همچنین تبریک روز پزشک اظهار کرد: برای امسال در سطح این شهرستان نزدیک به ۷۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌بر ۱۶۳ میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره‌برداری در هفته دولت و همچنین برای دهه مبارک فجر می‌باشد.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۱۲ دستگاه اجرایی در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه دارای پروژه عمرانی هستند، افزود: از ۷۷ پروژه ذکرشده ۵۲ پروژه در حوزه شهری و مابقی در حوزه روستایی و در بخش خصوصی خواهد بود، که مردم می‌تواند از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند.

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه به جزئیات این طرح‌ها و پروژه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: بیشتر این پروژه‌ها در حوزه برق‌رسانی به روستاها، راه‌سازی، زیرسازی و آسفالت و روکش معابر، پروژه‌های مخابراتی، طرح‌های کشاورزی از جمله؛ طرح‌های آبیاری کم‌فشار، مرغداری گوشتی، پورش بوقلمون و گاوداری شیری و گازرسانی به واحدهای صنعتی، افتتاح مجتمع‌های گلخانه‌ای و نیروگاهی و سایر هست.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top