یادداشت؛

پاسخ به نامه‌ی مشکل دار عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز به مقام معظم رهبری

علی بابایی رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان برخوار طی یادداشتی به نامه‌ی مشکل دار آقای ماجانی عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز به مقام معظم رهبری پاسخ داده است.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، علی بابایی رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان برخوار طی یادداشتی به نامه مشکل دار «حمید ماجانی» عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز به مقام معظم رهبری پاسخ داده است.

وی آورده است؛«حکومت نشان دهنده جنبه عملی فقه در برخورد با تمامی معضلات اجتماعی ، سیاسی ، نظامی و فرهنگی است. فقه تئوری واقعی و کامل اداره انسان از گهواره تا گور است؛ حضرت امام خمینی(ره)!

جناب آقای حمید ماجانی عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ همانگونه که شاید مستحضر باشید، بحث ولایت فقیه ادامه بحث امامت که یکی از اصلهای اصول دین است بوده و پذیرش اصول مزبور بنابر فتوای تمام مراجع، باید همراه با تحقیق باشد. لذا اصل ولایت فقیه یک اصل اعتقادی است و بدون تردید پذیرش و قبول آن؛ بصورت حتم و یقین باید توام با تحقیق و معرفت باشد.

نوشته حضرتعالی که در برخی رسانه های منتشر شده است بیانگر این موضوع می باشد که شما نسبت به ابتدایی ترین مسائل ولایت فقیه؛ تحقیق و بررسی نکرده و شبهات زیادی نسبت به این اصل اعتقادی دارید و متاسفانه با این شناخت ناقص؛ نوشته ای مشکل دار را درفضای مجازی و واقعی جامعه منتشر کردید که قطعا باعث انحراف اذهانی خواهد شد. در این جا امکان این وجود ندارد که شبهات جنابعالی مطرح و پاسخ داده شود

.ولی این حقیر در چاپ دوم جلد پنجم کتابی تحت عنوان «تنها راه سعادت درپرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت» به بیش از چهل شبهه شما در ۳۸۵ صفحه پاسخ داده ام که توصیه می شود حتما کتاب مزبور را که خیلی راحت از طریق اپیلیکیشن طاقچه قابل دسترسی می باشد را دریافت و با دقت و تامل ملاحظه فرمایید.

تا انشاالله پس از رفع شبهات جهت تنویر افکار عمومی؛ برای نامه خود به رهبری معظم یک اصلاحیه صادر نمایید.

اما همین قدر بدانید که اگر بشریت بخواهد روزی روی سعادت و خوشبختی را در دنیا و آخرت ببیند، راهی جز اینکه در برابر ولایت معصوم در زمان حضور و ولایت فقیه در زمان غیبت سر تعظیم فرود آورد، ندارد و هر چه دیرتر این اتفاق بیفتد به نفس خود ظلم کرده است.

مع الوصف باید اعتراف کرد که تنها اعتقادی که می تواند فرد و جامعه را درلابه لای شبهه ها و افکار منحرف به سرمنزل مقصود برساند و جامعه بشری را از بحرانهای کشنده روحی و روانی نجات و آرامش را بر ذره ذره وجود حاکم فرماید همین اعتقاد است وبس؟؟؟»!

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top